ماموت تلکا,ماموت,تلکا,دکل مخابراتی ماموت تلکا,شلتر ماموت تلکا,سایت خود اسقرار ماموت تلکا,مرکز انرژی ماموت تلکا,مرکز داده ماموت تلکا
+98 21 88103638     ماموت تلکا,ماموت,تلکا,دکل مخابراتی ماموت تلکا,شلتر ماموت تلکا,سایت خود اسقرار ماموت تلکا,مرکز انرژی ماموت تلکا,مرکز داده ماموت تلکا
+98 21 88103656  


تاریخچه ماموت تلکا

تاریخچه ماموت تلکا

ماموت تلکا با گستره وسیع فعالیت در زمینه‌های حمل و نقل، تجارت، کارخانجات ولیدی، شرکت های ساختمانی و خدمات مهندسی دارای بیش از 12,000 پرسنل در کشورهای مختلف دنیا می باشد.

امروزه مخابرات بخش مهمی از جامعه مدرن است. کلیه فعالیت های مهم اقتصادی و تجاری در سراسر دنیا در بستر مخابرات و از طریق ارتباطات امکان پذیر می باشد. در راستای تحقق هر چه بیشتر این امر شرکت تلکا محصولات و خدمات خود را در بالاترین سطح کیفیت و با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات، در این عرصه ارائه می نماید. ساخت و تولید شلتر، سایتهای اضطراری سیار، انرژی سنتر، انجام خدمات مهندسی مخابراتی مانند سایت یابی، عملیات عمرانی و نصب تجهیزات مخابراتی و همچنین توانمندی در اجرای پروژه های عظیم مخابراتی به صورت Turn-Key از جمله فعالیت های این مجموعه می باشد.

هم راستا با پیشرفت جهانی در صنعت مخابرات، ماموت تلکا در سال 1384 و همزمان با شروع به کار اپراتور دوم تلفن همراه در ایران تأسیس گردید تا با سرعت عملکرد و قابلیت‌های فنی و تجاری خود، تأمین کننده عمده ساخت دکل‌های مخابراتی، تولید شلترهای پیش ساخته و نصب و راه‌اندازی تاسیسات الکتریکی داخلی صنعت ارتباطات سیار در ایران و خاورمیانه باشد.
کليه حقوق اين سايت متعلق به ماموت تلکا می‌باشد.       Copyright © 2009 - 2016 MammutTeleca.com